Infinity Systems

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Infinity Systems » Багтрекер » Баги


Баги

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Сюда пишите про баги.
Шаблон

0

2

Баги - не работает infinity contacts и infinity music при использовании мобильного интернета

Отредактировано Hиk. (12-11-2023 12:41:49)

0

3

Hиk. написал(а):

Баги - не работает infinity contacts и infinity music при использовании мобильного интернета

Отредактировано Hиk. (Вчера 12:41:49)

Принято. Будем решать эти проблемы

0

4

Hиk. написал(а):

Баги - не работает infinity contacts и infinity music при использовании мобильного интернета

Отредактировано Hиk. (Вчера 12:41:49)

Ошибка "Проверьте подключение к Интернету"

0

5

Неаби як важливо у наш час пильно слідкувати за новинами, а тим паче спілкуватися з їх приводу, бо саме новини наразі складають більшу частину нашого часу. Саме тому, треба мати у своєму розпорядженні якісний новинний портал, котрий зможе надавати актуальні та якісні новини. В данній інтерпритації, я дуже щасливий, що у світі, де події швидко розвиваються, а кожен момент важливий, то Glavcom допомагає мені відстежувати ці моменти, надаючи оперативну та достовірну інформацію. Саме вони надають мені всі новини моєї країни, а також публікують цікаві статті, як от наприклад стаття про поп-5 найстрашніших фільмів жахів https://glavcom.ua/news/vcheni-nazvali- … 12703.html , саме завдяки їх діяльності, я завжди перебуваю в інформативному просторі. Дізнаючись локальні, а також глобальні новини, я можу більш об'єктивніше оцінювати всі події, що відбуваються на теренах моєї країни. Тому, я рекомендую вам звернути на них свою увагу, бо наразі це важливий компонент нашої життєдіяльності.

0


Вы здесь » Infinity Systems » Багтрекер » Баги